Ćwiczenia powiększające penisa

Wśród metod na powiększanie penisa bardzo popularne są różnego rodzaju ćwiczenia, które mają za zadanie wydłużenie członka o kilka lub kilkanaście milimetrów. W różnych kulturach powstały dziesiątki rytuałów, które mają stymulować męskiego penisa do wzrostu. Istotną przewagą takich metod nad pompkami czy ekspanderami wydaje się nie tylko zwiększenie obwodu ale także poprawa erekcji. Ćwiczenia, którym poddajemy naszego członka mogą również spowodować większą kontrolę wytrysku, co szczególnie przyda się młodym mężczyznom, którzy nie zawsze są w stanie powstrzymać ejakulacji.
Ćwiczenia wykonujemy sami, pomoc partnerki wydaje się mało wskazana z tego powodu, że istnieje duże prawdopodobieństwo, iż nasz trening skończy się szybciej niż powinien a tego przecież tym razem nie chcemy. Jeśli do ćwiczeń podejdziemy na poważnie, poświęcimy im trochę czasu to i efekty powinny pojawić się szybko.
Zdecydowanie najpopularniejszym ćwiczeniem na zwiększenie rozmiaru członka jest tak zwane dojenie – jako, że sama nazwa niektórym nie kojarzy się najlepiej dlatego przez wielu ćwiczenie to nazywane jest zsuwaniem pierścienia.

Zsuwanie pierścienia czyli naturalne powiększanie prącia

Ćwiczenie jest niezwykle proste do wykonania. Pierścień wykonujemy łącząc palec wskazujący z kciukiem. Tak ułożone palce zaciskamy na nasadzie penisa, który powinien być utrzymywany w stanie delikatnej erekcji. Nasz chwyt powinien być szczelny, im dokładniej będzie wykonany, tym efekty będą lepsze. Pamiętajmy jednak by nie przesadzać, nie chodzi tu o to by zadawać sobie ból – w tym przypadku większa siła nie zapewni lepszych efektów. Ćwiczenie polega na przesuwanie paców ku górze. Cały proces powinien trwać nie dłużej jak 20-30 minut dziennie. Zbyt mocna erekcja i podniecenie powinno spowodować chwilowe przerwanie treningu. Jakiekolwiek otarcia czy zasiniaczenia, które pojawiają się po wykonywaniu tych ćwiczeń powiększających penisa będą jasnym sygnałem, że przesadziliśmy!
Wadą takich ćwiczeń jest często pojawiające się podrażnienie członka. Innym problemem może być wygospodarowanie 30 minut każdego dnia, szczególnie, że aby przeprowadzić takie ćwiczenia potrzebujemy odrobinę intymności. To właśnie dlatego wielu mężczyzn przerywa trening zanim zobaczą jakiekolwiek efekty.

Pompka próżniowa zamiast pierścienia

Ktoś powie – po co się męczyć, przecież podobny efekt uzyskamy kupując w sklepie pompkę próżniową, która działa na podobnej zasadzie. Zakładamy na penisa cylinder, następnie za pomocą specjalnej pompki odciągamy z niego powietrze. Powstały w środku efekt próżni powoduje rozciąganie członka i po kilku chwilach nasz penis jest większy i grubszy. Zgadza się! Jest jednak jedno ale. Wielu mężczyzn uskarża się na skutki uboczne pompek próżniowych. Bardzo często efektowi większego członka towarzyszy dziwne mrowienie czy wręcz dyskomfort! Poza tym pompka jest w stanie powiększyć penisa na kilkanaście, może kilkadziesiąt minut. Regularne ćwiczenia mogą spowodować stały efekt.

Naturalne powiększanie penisa – czy to faktycznie działa?

No i doszliśmy do bardzo trudnego pytania, które powinno być chyba zadane na samym wstępie. Brak jest naukowych badań, które potwierdzą bądź zaprzeczą skuteczności stosowania takich ćwiczeń. Pozostaje więc zapytać mężczyzn, którzy próbowali powiększyć swojego członka takimi metodami. Opinie na ten temat są różne, część facetów twierdzi, że udało się zyskać nawet kilka centymetrów ale jest też spora grupa, która twierdzi, że oprócz otarć i siniaków nie udało się uzyskać wymiernych efektów. Wydaje się, że lepszym rozwiązaniem mogą być tanie i sprawdzone tabletki, które bez zbędnych efektów ubocznych będą wstanie wydłużyć członka o kilka centymetrów jednak jeśli wolisz zastosować darmową metodę jaką bez wątpienia są opisywane ćwiczenia powiększające penisa to napisz w komentarzach jakie osiągnąłeś efekty!

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

 1. zatan napisał(a):

  Przez ile dni trzeba wykonywać takie ćwiczenia żeby zobaczyć jakąś różnicę?

 2. marek napisał(a):

  wiecie co? ja próbowałem takich ćwiczeń przez prawie miesiąc i kurcze zero efektu na dłuższą metę – owszem, w trakcie tych „treningów” penis był obrzmiały i wydawał się większy ale to raczej efekt zmęczenia niż jakiegoś stałego przyrostu
  inna sprawa to znalezenie czasu na takie ćwiczenia – czasem dość problematyczne, w pracy pod biurkiem ciężko, jak człowiek wróci do domu to nie zawsze jest czas i… lipa straszna

 3. Zdzik napisał(a):

  A ja jestem wielki leń i wolę łyknąć jakieś tabletki;) Ćwiczyć to ja mogę z dziewczyną w łóżku a nie sam z sobą jak jakiś małolat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *