Dr Penigreat – 5cm więcej? Opinie!

tabletki dr penigreatTabletki na powiększenie penisa Dr. Penigreat pojawiły się na naszym rynku stosunkowo niedawno, przywędrowały do nas z Niemiec. Jest to ziołowy preparat, który według zapewnień producenta powiększa penisa o 5-7 cm w krótkim czasie. Penigreat ma również bardzo szybko podnieść poziom testosteronu, poprawić nastrój i zapewnić przypływ energii – jeśli dodamy do tego wzmocnienie erekcji to powinien to być świetny środek dla mężczyzn z różnymi problemami. Suplement jest w formie kapsułek. Cena jednego opakowania to około 150zł, można go kupić jedynie na stronie internetowej producenta, nie można znaleźć go w żadnej aptece czy drogerii.

MEMBER XXL - sprawdź nasz nr 1 na powiększanie penisa!

Dr. Penigreat – jak go dawkować?

Przyjmujemy jedną kapsułkę dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze efekty mają pojawić się po kilku dniach jednak producent zaleca przyjmowanie suplementu przez 3-6 miesięcy. Biorąc pod uwagę, że w jednym opakowaniu dostajemy 30 kapsułek i płacimy za nie około 150zł – pół roczna kuracja wyniesie nas zatem około 900zł – to dość dużo. Na szczęście produkt można kupić w tańszych zestawach.

Jaki jest skład tabletek Penigreat?

Strona internetowa producenta wykazuje jedynie 5 składników(naturalnych) i są to:

  • owoc buzdyganka ziemnego,
  • ekstrakt z jagód palmy sabałowej,
  • ekstrakt z korzenia macy,
  • ekstrakt z korzenia żeń szeń.

Trzeba przyznać, że jest to dość skromny skład jak na preparat, który ma powiększyć członka o 7cm.

Jakie opinie posiada ten preparat?

Zapoznając się z opiniami mężczyzn, którzy stosowali ten preparat zauważyć można spory ich rozrzut. Dr Penigreat posiada sporo negatywnych opinii, jednak znaleźć też można mężczyzn, którzy chwalą jego działanie i są zadowoleni z efektów jakie uzyskali dzięki tym kapsułkom. Z opinii osób, które go stosowały wynika, że jest to preparat bezpieczny i raczej nie powoduje skutków ubocznych.

Dr Penigreat czy warto go kupić? A może jakaś alternatywa?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Preparat oparty jest o produkty ziołowe, producent zapewnia o świetnych efektach mężczyzn, którzy go testowali jednak na stronie nie ma opublikowanych żadnych badań potwierdzających te tezy. Opinie jakie posiada ten produkt również nie dają jednoznacznej odpowiedzi na pytanie czy warto go kupić.

MEMBER XXL - sprawdź nasz nr 1 na powiększanie penisa!

Podziel się z nami swoją opinią na temat tabletek Dr Penigreat!

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Lider napisał(a):

    Brałem jakieś 2 miesiące i penis raczej się nie powiększył, może erekcja jest mocniejsza ale w sumie to nigdy nie miałem z tym problemu. Nie po to kupowałem te kapsuły. Trzeba szukać czegoś mocniejszego a jak nie pomoże to operacja.

  2. igor napisał(a):

    Nie działa, jedna wielka ściema na kółkach. Kupiłem dwa opakowania i czuje się jak po witamince C – ani lepiej, ani gorzej. Penis jak miał 15 cm tak ma dalej. Kompletna porażka, dno, muł, szkoda słów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *