Levitra 5, 10, 20 mg – błyskawiczna poprawa erekcji!

Levitra 5, 10, 20 mg – błyskawiczna poprawa erekcji!
Oceń

lek levitraNiedostateczny dopływ krwi do prącia bardzo często powoduje szereg problemów. Pierwszym z nich jest trudność w osiągnięciu erekcji, problem dotyczy przeważnie mężczyzn w starszym wieku jednak coraz częściej z podobnymi dolegliwościami zgłaszamy się do specjalistów w znacznie młodszym wieku. Jak walczyć z tym niekorzystnym zjawiskiem?

Jak działa Levitra?

Levitra to lek, którego substancją aktywną jest wardenafil. Wardenafil zdecydowanie wzmacnia efekt działania tlenku azotu w ciałach jamistych. Powoduje rozkurcz mięśni gładkich i tym samym pozwala na większy przepływ krwi do prącia mężczyzny. Działa bardzo szybko i skutecznie. Część mężczyzn odczuwa jego działanie już po 15 minutach od połknięcia. Niestety nie można dostać go bez recepty a przed jego zastosowaniem trzeba udać się na konsultację do specjalisty.

LEPSZA EREKCJA BEZ SKUTKÓW UBOCZNYCH - SPRAWDŹ NASZ NR 1!

Levitra dawkowanie, cena

Tabletki Levitra dostępne są wyłącznie na receptę. Niestety w internecie sporo osób oferuje tabletki niewiadomego pochodzenia, których przyjmowanie może okazać się bardzo niebezpieczne. Pamiętaj by ten lek kupować w aptece a nie przez fora czy portale ogłoszeniowe. Jedno opakowanie Levitry 20mg zawiera 4 tabletki i kosztuje w aptece około 170 zł. Dawkowanie tego leku powinien ustalić lekarz.

Levitra – skutki uboczne

Jako, że tabletki Levitra są lekiem a nie suplementem diety mogą one powodować liczne skutki uboczne takie jak bóle głowy czy zaczerwienienie twarzy. Często przytrafiają się również nudności, zawroty głowy i nieżyt nosa, żadziej nadciśnienie, zaburzenia widzenia czy omdlenia.

Przed zażyciem tego leku należy zapoznać się z ulotką oraz skonsultować z lekarzem specjalistą.

Levitra opinie o leku na erekcję

Bardzo mocny lek na erekcję, działa błyskawicznie, erekcja pierwsza klasa. Polecam, szkoda, że nie można kupić bez recepty.

Skuteczność znakomita, co z tego skoro boli mnie po niej głowa tak, że szkoda gadać. Rozmawiałem o tym z moim lekarzem i mówił, że to normalne, niektórzy odczuwają sporo skutków ubocznych, inni tolerują ten lek znakomicie. Mi nie przypadł do gustu ze względu na ból głowy.

Można powiedzieć, że ostatnie dwa lata to u mnie impotencja i zerowe zainteresowanie seksem. Lekarz przepisał mi tabletki Levitra i od razu poczułem, że mogę. Nawet nie przypuszczałem, że tak szybko można rozwiązać mój problem. Niestety tabletki są dość drogie i mam trochę stracha przed długotrwałym stosowaniem. Coś za coś…

LEPSZA EREKCJA BEZ SKUTKÓW UBOCZNYCH - SPRAWDŹ NASZ NR 1!

 

  • Skuteczność
  • Bezpieczeństwo
  • Cena
2.5

Ocena końcowa

Levitra to bardzo skuteczny lek na erekcję dla mężczyzn powyżej 18 roku życia. Dostępny wyłącznie na receptę!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *