Levitra 5, 10, 20 mg – błyskawiczna poprawa erekcji!

Levitra 5, 10, 20 mg – błyskawiczna poprawa erekcji!
Oceń

lek levitraNiedostateczny dopływ krwi do prącia bardzo często powoduje szereg problemów. Pierwszym z nich jest trudność w osiągnięciu erekcji, problem dotyczy przeważnie mężczyzn w starszym wieku jednak coraz częściej z podobnymi dolegliwościami zgłaszamy się do specjalistów w znacznie młodszym wieku. Jak walczyć z tym niekorzystnym zjawiskiem?

Jak działa Levitra?

Levitra to lek, którego substancją aktywną jest wardenafil. Wardenafil zdecydowanie wzmacnia efekt działania tlenku azotu w ciałach jamistych. Powoduje rozkurcz mięśni gładkich i tym samym pozwala na większy przepływ krwi do prącia mężczyzny. Działa bardzo szybko i skutecznie. Część mężczyzn odczuwa jego działanie już po 15 minutach od połknięcia. Niestety nie można dostać go bez recepty a przed jego zastosowaniem trzeba udać się na konsultację do specjalisty.

LEPSZA EREKCJA BEZ SKUTKÓW UBOCZNYCH - SPRAWDŹ NASZ NR 1!

Levitra dawkowanie, cena

Tabletki Levitra dostępne są wyłącznie na receptę. Niestety w internecie sporo osób oferuje tabletki niewiadomego pochodzenia, których przyjmowanie może okazać się bardzo niebezpieczne. Pamiętaj by ten lek kupować w aptece a nie przez fora czy portale ogłoszeniowe. Jedno opakowanie Levitry 20mg zawiera 4 tabletki i kosztuje w aptece około 170 zł. Dawkowanie tego leku powinien ustalić lekarz.

Levitra – skutki uboczne

Jako, że tabletki Levitra są lekiem a nie suplementem diety mogą one powodować liczne skutki uboczne takie jak bóle głowy czy zaczerwienienie twarzy. Często przytrafiają się również nudności, zawroty głowy i nieżyt nosa, żadziej nadciśnienie, zaburzenia widzenia czy omdlenia.

Przed zażyciem tego leku należy zapoznać się z ulotką oraz skonsultować z lekarzem specjalistą.

Levitra opinie o leku na erekcję

Bardzo mocny lek na erekcję, działa błyskawicznie, erekcja pierwsza klasa. Polecam, szkoda, że nie można kupić bez recepty.

Skuteczność znakomita, co z tego skoro boli mnie po niej głowa tak, że szkoda gadać. Rozmawiałem o tym z moim lekarzem i mówił, że to normalne, niektórzy odczuwają sporo skutków ubocznych, inni tolerują ten lek znakomicie. Mi nie przypadł do gustu ze względu na ból głowy.

Można powiedzieć, że ostatnie dwa lata to u mnie impotencja i zerowe zainteresowanie seksem. Lekarz przepisał mi tabletki Levitra i od razu poczułem, że mogę. Nawet nie przypuszczałem, że tak szybko można rozwiązać mój problem. Niestety tabletki są dość drogie i mam trochę stracha przed długotrwałym stosowaniem. Coś za coś…

LEPSZA EREKCJA BEZ SKUTKÓW UBOCZNYCH - SPRAWDŹ NASZ NR 1!

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *