Mensil – nowoczesny lek na erekcję

mensil tabletki do rozgryzaniaW naszych zestawieniach skupiamy się na preparatach naturalnych, z Mensilem jest jednak inaczej, opisujemy go ze względu na ogromną popularność jaką zyskał sobie w naszym kraju. Czym jest Mensil? Jest to lek przeznaczony dla mężczyzn zmagających się z impotencją oraz różnego rodzaju problemami z erekcją.

Wiele osób zadaje sobie pytanie czy Mensil można kupić bez recepty; tak! W ostatnim czasie dopuszczono do sprzedaży bez recepty preparaty zawierające syldenafil w dawce nie przekraczającej 25mg a do takich właśnie leków zaliczamy Mensil. Ze względu na możliwość pojawienia się skutków ubocznych przed jego zastosowaniem warto skonsultować się ze specjalistą.

Substancją czynną w tabletkach Mensil jest syldenafil, który wspomaga rozkurcz naczyń krwionośnych. Dzięki temu nasila się przepływ krwi do prącia w trakcie podniecenia seksualnego.

LEPSZA EREKCJA BEZ SKUTKÓW UBOCZNYCH - SPRAWDŹ NASZ NR 1!

Mensil – dawkowanie i cena

Producent zaleca przyjmowanie jednej tabletki na około 30-60 minut przed stosunkiem. Właśnie po takim czasie zaczynamy odczuwać działanie preparatu. Warto zaznaczyć, że w przypadku zażycia leku w trakcie obfitego posiłku jego działanie może rozpocząć się z opóźnieniem. Jedno opakowanie zawiera tylko 2 tabletki i kosztuje w aptece około 15zł. Jeśli uprawiasz seks często to może okazać się, że Mensil jest mało ekonomiczny.

Jak działają tabletki na erekcję Mensil?

Zasada działania Mensilu jest bardzo prosta. Substancja czynna, jaką jest syldenafil zaczyna działać rozkurczowo na mięśnie gładkie w ciałach jamistych, powoduje tym samym zwiększenie napływu krwi do prącia w trakcie podniecenia. Takie działanie zdecydowanie wspomaga uzyskanie erekcji. Warto jednak podkreślić, że tabletki Mensil działają wyłącznie okolicznościach pobudzenia seksualnego.

Jakie opinie posiada ten lek?

Mensil zyskał sobie opinię leku skutecznego. Problemem jest jednak fakt, że nie jest on przeznaczony dla każdego. Przed jego zastosowaniem warto skonsultować się ze specjalistą, który doradzi nam czy możemy bezpiecznie go używać. Mensil może powodować różnego rodzaju skutki uboczne. Podczas jego stosowania mogą pojawić się bóle głowy, biegunka czy ból mięśni. Rzadziej zawroty głowy, suchość w ustach, zatkany nos czy problemy z oczami.

Mensil może również wchodzić w interakcje z innymi przyjmowanymi lekami. Wadą będzie również cena, która wynosi co prawda jedynie 15zł, jednak w opakowaniu znajdziemy tylko 2 tabletki!

Gdzie kupić Mensil – Allegro? Ebay? A może online.

Pamiętaj, że Mensil nie jest suplementem diety dlatego nie można go kupić w drogeriach czy sklepach internetowych, można a nawet trzeba kupować go w aptece. Nie szukaj przygód, nie ryzykuje. Jeśli zdecydujesz się na Mensil to najbezpieczniej, najszybciej i najlepiej będzie wybrać się do pobliskiej apteki!

LEPSZA EREKCJA BEZ SKUTKÓW UBOCZNYCH - SPRAWDŹ NASZ NR 1!

 

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Adis_121 napisał(a):

    Super produkt, super działanie, mega mocny i skuteczny. Jest tylko jdno małe ale… po 2-3 tygodniach stosowania zaczęła mnie boleć głowa. Pomogło dopiero odstawienie leku. Chyba nie dla mnie takie mocne leki są przeznaczone:)

  2. Zyk napisał(a):

    Jak dla mnie wymiata, szybkie efekty, cena nie taka całkiem zła. Jak ktoś ma duży problem to polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *