Profolan – koniec z łysieniem u mężczyzn

Profolan – obietnice producenta

tabletki na wypadanie włosów profolanTabletki na łysienie Profolan to naturalny suplement diety(nie lek), który ma hamować wypadanie włosów u mężczyzn. Preparat ten jest stosunkowo nowy na naszym rynku – przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych, gdzie cieszył się sporą popularnością. Preparat ma nie tylko zatrzymywać łysienie ale także wzmacniać włosy i utrwalać ich naturalny kolor. Badania kliniczne potwierdzają, że Profolan jest preparatem skutecznym. Producent deklaruje, że 9 na 10 mężczyzn jest zadowolonych z efektów osiągniętych po 3-miesięcznej kuracji. Cena jednego opakowania preparatu Profolan wynosi około 170zł.

 

Profolan – idealne dawkowanie

Należy przyjmować 2 tabletki dziennie, najlepiej w trakcie posiłku, popijając je szklanką wody. Kuracje najlepiej kontynuować przez pełne 3 miesiące. Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek(650mg).

Skład kapsułek profolan

Tabletki na wypadanie włosów Profolan to połączenie naturalnych składników takich jak pokrzywa, skrzyp polny czy l-cysteina. Skuteczność działania zapewnia jednak formuła Grow3, która poprawia kondycję włosów i zapobiega ich wypadaniu. Skrzyp polny zawarty w preparacie zapewnia dostarczenie niezbędnych witamin a l-cysteina uczestniczy w procesie odnowy komórek. Skład wzbogacony jest też o szereg minerałów i witamin, które wspomagają porost włosów u mężczyzn.

Opinie o tabletkach na wypadanie włosów Profolan

Czytając opinie użytkowników tego suplementu da się zauważyć spore zadowolenie, szczególnie po zastosowaniu 3-miesięcznej dawki. Mężczyźni chwalą profolan za jego skuteczność w blokowaniu wypadania włosów jak również działaniu polegającym na szybkim odrastaniu wcześniej utraconych włosów. Próżno szukać na rynku preparatów na wypadanie włosów, które miałyby tak dobrą opinię – odwrotnie, konkurencyjne środki mają dość słabą opinię, szczególnie na popularnych forach internetowych. Profolan jest bezpieczny bo zawiera naturalne składniki, które nie powinny powodować skutków ubocznych. Największą wadą jest cena! Jedno opakowanie kosztuje około 170zł – jedyną szansą by kupić ten środek w lepszej cenie jest zakup kilku opakowań bezpośrednio u producenta(link na dole strony).

apteka member xxl

Jeśli masz pytania, które dotyczą tabletek Profolan lub chciałbyś podzielić się swoją opinią to umieść swój wpis pod artykułem!

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Zdzisław napisał(a):

    Przerobiłem już setki preparatów na wypadanie włosów i żaden z nich mnie nie zadowolił. Czy z tym będzie inaczej? Zakupiłem 3 opakowania na kwartał i zobaczymy jak jest ze skutecznością. Na forum przeczytałem, że działa znakomicie, opinie ma bardzo dobre. Warto więc spróbować. Odezwę się za jakiś czas by opisać jak mi poszło.

  2. redlin napisał(a):

    Na mnie podziałał przyzwoicie. Trochę drogi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *