Kamagra – tabletki na potencję

Kamagra – tabletki na potencję
Oceń

Kamagra to szybkie i skuteczne rozwiązanie problemów z erekcją u mężczyzn.

Słynny lek Kamagra jest przepisywany mężczyznom w celu przywrócenia siły i leczenia zaburzeń erekcji. Dżem jabłkowy Kamagra jest produkowany przez indyjską firmę Ajanta Pharma Ltd.

Każda tabletka zawiera 100 mg substancji czynnej syldenafil. Ten składnik zwiększa przepływ krwi do penisa, powodując twardą erekcję.

Kamagra jest dostępna w postaci tabletek w kształcie rombów, a doustna galaretka Kamagra jest dostępna w postaci saszetek 100 mg.

Podanie:

Efekt Kamagry jest taki sam jak po zrobieniu zwykłej Viagry, ale działa znacznie dłużej i szybciej. Optymalny czas przyjmowania leku jest rozpatrywane na 1 godzinę przed rozpoczęciem intymnej bliskości. Galaretkę Kamagra można łączyć z niewielką ilością alkoholu lub pokarmu.

Umyć lek powinien być zwykłą wodą. Rozpoczyna działanie tylko po pobudzeniu seksualnym lub stymulacji.

Skutki uboczne:

Po przyjęciu 100 mg skutków ubocznych leku zostały zidentyfikowane. Jeśli przyjmujesz więcej niż 1 tabletkę na odbiór, efekty uboczne są podobne do efektów Viagry.

Czym różni się od ogólnej Viagry

Różni się odpowiednio od jakości substancji czynnej, efekt jest lepszy. Kamagra jest oryginalnym indyjskim narkotykiem, a to przyniosło ogromne zapotrzebowanie na mężczyzn.

Okres przydatności do spożycia

Data wygaśnięcia do końca 2019 r.

Producent i blister

Z tyłu określonego blistra producentem jest Ajanta Pharma. Tabletki Kamagra mają kształt rombu z zaokrąglonymi rogami.

Dżem jabłkowy Kamagra produkowany jest w 100 mg saszetkach w postaci galaretki.

Do czego służy Kamagra.

Kamagra stosuje się w leczeniu zaburzeń erekcji, a także w celu wzmocnienia erekcji w przypadku zewnętrznych czynników negatywnych.