Powiekszamy czy nie

Jak już wiesz urodziłem się facetem, którego natura nie wyposażyła zbyt dobrze. Wiele razy zastanawiałem się czy warto „bawić” się w powiększanie. Byłem już prawie pogodzony z tym, że taki już jestem ale teraz wiem, że dobrze zrobiłem nie poddając się i walcząc o kilka centymetrów więcej.

Mój członek był wielkości… powiedzmy, że bardzo małej;) Szczerze mówiąc miałem z tym ogromny problem pomimo tego, że kobiety z którymi sypiałem mówiły, że jest ok to i tak dało się zobaczyć na ich twarzy delikatny uśmiech. Nie wiem czy to coś było w mojej głowie czy faktycznie tak było jednak aktualnie staram się być szczery z kobietami, z którymi uprawiam sex i wiem, że wiele z nich ma spory problem z facetami takimi jak ja jeszcze jakiś czas temu. Niby do pełnej rozkoszy nie potrzeba wielkiego penisa tylko super techniki jednak ilu takich super techników z krótkimi wackami chodzi po tym świecie? Pewnie kilku się znajdzie ale czy każdy facet z takim problemem jest świetny w łóżku? Zapewniam Cię, że nie.

Dlaczego więc sobie nie pomóc? To pytanie zadawałem sobie często i postanowiłem spróbować wszystkiego co dostępne na rynku. Na stronie opisałem kilka środków, które mi pomogły jednak zapewniam Cię, że tych suplementów było zdecydowanie więcej. Większość z nich działało jak typowy wysysacz portfela;) Płacisz, bierzesz co dziennie x tabletek a efektu jak nie było tak nie ma. Pojawiały się też różne problemy takie jak podrażnienia, bóle, itp. itd. dlatego gorąco odradzam taką tabletkową turystykę jaką sam wykonałem. Na stronie znajdziesz kilka fajnych produktów z efektów których powinieneś być zadowolony a gwarantuje Ci, że warto się starać. Ja dzięki tym wszystkim kuracjom powiększyłem penisa o ponad 9cm i teraz czuje się zdecydowanie pewniej a i kobiety, które dawniej mówiły, że mój mały nie jest dla nich problemem przyznają teraz, że nie była to jednak szczera prawda…

Oczywiście nie zmuszę nikogo do stosowania takich rozwiązań, nie przegadam niedowiarkom, że warto jednak skoro tu jesteś to pewnie chciałbyś coś z tym zrobić dlatego mam nadzieje, że moja strona pomoże Ci wygrać ze swoim problemem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *