Krem Maxi Size – 5 cm długości w miesiąc?!

maxi size krem do powiększanie penisaMaxi Size to krem służący do powiększania penisa, jest on przeznaczony dla mężczyzn po 18 roku życia. Producent zapewnia, że krem jest w stanie wydłużyć członka o 5cm w 3 tygodnie. Gdyby taki wynik okazał się prawdziwy to Maxisize byłby najlepszym produktem na powiększanie penisa. Ponadto według zapewnień producenta po zastosowaniu tego środka uzyskamy dłuższą i twardszą erekcję, zwiększając jednocześnie czułość prącia. Co więcej – użytkownicy tego kremupowinni być w stanie wydłużyć czas stosunku seksualnego o około 70%. Czy da się jednak pogodzić jednoczesne wydłużenie stosunku ze wzmożonym odczuciem przyjemności w trakcie seksu?

Preparat ten można kupić bez recepty na stronie internetowej producenta. Oprócz opisanych powyżej zastosowań produkt ten ma również zwiększać poziom testosteronu.

MEMBER XXL - sprawdź nasz nr 1 na powiększanie penisa!

Jak działa krem Maxi size?

Wcierając krem w członka uwalniamy specjalne enzymy, które ingerują w tkanki penisa i rozciągają go. Ma to zapewnić powiększenie i pogrubienie w bardzo krótkim czasie. W celu poprawienia erekcji producent zaleca stosowanie kremu na około 30 minut przed stosunkiem.

Maxisize – jaki jest jego skład?

Trudno w to uwierzyć ale na stronie producenta nie można znaleźć składu. Znajdujemy jedynie lakoniczną informację, która mówi, że skład podany jest na opakowaniu! Popularne forum dyskusyjne w składzie MaxiSize wymienia: trietanoloaminę, elastynę, hydrolizaty białkowe i witaminy z grupy B, C oraz E. Czy taki skład może zapewnić zwiększenie długości penisa o 5cm w miesiąc?

Jakie opinie można znaleźć o tym środku?

Tak jak w przypadku innych podobnych suplementów opinie są skrajnie różne, są osoby, które chwalą ten produkt za opóźnienie wytrysku czy poprawę erekcji jednak stosunkowo niewielka ilość mężczyzn wyraża opinie, że krem MaxiSize faktycznie pomógł im rozwiązać problem małego penisa. Dużo osób na forach umieszcza krytyczne opinie na temat tego suplementu, podkreślając przy tym wysoką cenę i niskąwydajność.

Gdzie kupić MaxiSize?

Preparat dostępny jest w sprzedaży na stronie producenta, okazyjnie pojawia się na serwisach aukcyjnych takich jak Allegro. Zobacz także – Member XXL – zwycięzca w rankingu tabletek na zwiększenie długości penisa.

MEMBER XXL - sprawdź nasz nr 1 na powiększanie penisa!

 

 • Skuteczność
 • Bezpieczeństwo
 • Cena
 • Tańszy zakup w pakiecie
2.8

Ocena końcowa

Maxi Size to produkt dostępny na naszym rynku od dłuższego czasu. Dziwi brak informacji o jego składzie czy certyfikatów potwierdzających jego bezpieczeństwo. W tej cenie bez wątpienia dostać można coś lepszego!

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

 1. Lis_pp pisze:

  U mnie się nie sprawdził, może poprawił trochę erekcję ale jeśli chodzi o długość/grubość penisa to efektów brak.

 2. Alien pisze:

  5 cm to się po nim może skurczyć portfel a nie powiększyć członek hehehe

 3. Ksawier_999 pisze:

  Zapomnijcie o centymetrach, módlcie się, żeby was na fujarce nie wysyfiło tak jak mnie. Nie wiem czy faktycznie powiększa czy nie powiększa bo moje stosowanie tego czegoś skończyło się po 4 dniach!!! Całe szczęście, że obyło się bez wizyty u lekarza bo spaliłbym się ze wstydu pokazując co się stało!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *