Najlepszy wiek na seks

Twórcy aplikacji Natural Cycles spytali użytkowniczki w jakim wieku seks był/jest dla nich najlepszy. Kobiety miały ocenić swoje odczucia i przyjemność jakiej doznają w trakcie orgazmu.

Ankieta została przeprowadzona na 2600 dorosłych kobiet i wynika z niej, że najwięcej przyjemności z seksu panie czerpią między 30 a 40 rokiem życia. Średnia wykazała, że najlepszy wiek na igraszki to 36 lat.

Dlaczego właśnie wtedy?

Powodów jest wiele jednak najważniejszym jest chyba fakt, że w tym wieku kobieta już dokładnie wie czego potrzebuje. Nie boi się mówić o tym czego chce w łóżku, często ma stałego partnera i bogate doświadczenia. To wszystko sprawia, że to właśnie taki wiek jest najlepszy.

Oczywiście badania te nie dowodzą, że najlepiej zachować wstrzemięźliwość seksualną do 36 roku życia. Wręcz przeciwnie – tylko aktywne życie seksualne sprawi, że w tym wieku będziemy na tyle doświadczeni, iż będziemy w stanie czerpać maksymalną satysfakcję w łóżku.
kiedy seks jest najlepszy

Jak czerpać więcej przyjemności z seksu?

Pamiętaj, że w sypialnie musisz być przede wszystkim szczery – brak tajemnic i pełna otwartość partnerów sprawia, że mogą spełniać wszystkie swoje fantazje. To z kolei sprawia, że nie szukają nowych wrażeń „na boku”.
Wykorzystaj gadżety – wzbogacenie łóżkowych igraszek różnymi gadżetami z seks-shopów sprawi, że wasze życie erotyczne będzie jeszcze bardziej urozmaicone.
Nagrywaj swoje igraszki – badania dowodzą, że kamera filmująca nasze uniesienia potęguje doznania i sprawia, że są one jeszcze mocniejsze.
Zacznij odgrywać sceny – nie bój się rozmawiać o swoich fantazjach i ich realizować ze swoją partnerką. Taka zabawa w odgrywanie ról może wyzwolić wiele emocji i poznać drugą osobę z nieco innej strony.

Te kilka dodatków może sprawić, że odmienicie swoje życie erotyczne i sprawicie, że stanie się jeszcze lepsze. Nie bój się eksperymentować i mówić o swoich potrzebach bo jeśli tego nie zrobicie to być może…. nigdy ich nie zrealizujecie!

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

  1. starszypan pisze:

    Seks po trzydziestce to jeszcze nic, ja mam 60 lat i od 4-5 lat dopiero zrozumiałem czym jest prawdziwy seks, pewnie większość młodzieniaszków mi nie uwierzy ale znam sporo osób, które w tym wieku dopiero doświadczają niesamowitych uniesień.

  2. wandzia pisze:

    Ja myślę, że każdy seks jest wyjątkowy. Każdy wiek rządzi się swoimi prawami. Inaczej się kochamy mając lat naście a inaczej dziesiąt. Nie da się tego porównać ale pisanie, że coś jest lepsze, a coś gorsze jest chyba nie na miejscu.

  3. Adrian pisze:

    Na seks dobry jest każdy wiek – wystarczy dobra partnerka:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *