Hiszpańska mucha – czarodziejska różdżka czy totalna ściema?

hiszpańska mucha - na czym polega jej skuteczność?Hiszpańska mucha(spanish fly) znana jest na całym świecie – wielu facetom wydaje się, że jej magiczne właściwości sprawią, iż żadna kobieta nie będzie się im w stanie oprzeć.

Czy hiszpańska mucha działa? Czym tak naprawdę jest i dlaczego zyskała taką popularność?

Poznaj opinie osób, które ją stosują i dowiedz się czy warto ją kupić. Poznaj wady i zalety stosowania hiszpańskiej muchy!

Hiszpańska mucha – czym jest i czy ma coś wspólnego z… muchą?

Wbrew pozorom hiszpańska mucha nie ma nic wspólnego z muchami, nie jest też żadnym narkotykiem – to naturalny afrodyzjak, który swoje działanie ma zawdzięczać kantarydynie, która jest wydzielana przez chrząszcze z rodziny oleicowatych w chwilach zagrożenia.

Działanie kantarydyny ma polegać na pobudzaniu funkcji seksualnych poprzez oddziaływanie na zakończenia nerwowe układu moczowo-płciowego.

Hiszpańska mucha ma więc zwiększać podniecenie i powodować większą ochotę na seks. Wiele źródeł podaje, że mocniej reagują na nie kobiety i to właśnie ten fakt sprawił, że producenci reklamują ten preparat jako panaceum na problemy z libido.

Środek ten zyskał sobie sporą popularność jako „coś magicznego” na seks – wielu mężczyzn stosuje go z dobrymi skutkami twierdząc, że to właśnie hiszpańska mucha zapewnia im niesamowite doznania z przypadkowo poznanymi kobietami.

Hiszpańska mucha – skład, który nie zawsze jest… oczywisty!

Wraz z wzrostem zainteresowania hiszpańską muchą wielu producentów zaczęło zmieniać skład, który pierwotnie oparty był na kantarydynie. Z czasem w wielu środkach została ona wyparta przez inne składniki i zamiast kantarydyny w składzie mamy hiszpańską muchę, która tak naprawdę nią nie jest.

Warto przeczytać: Duży może więcej – dowiedz się jak powiększyć penisa z Member XXL

Coraz częściej w sklepach internetowych kupimy hiszpańską muchę, która w swoim składzie zawiera wyłącznie witaminy, aminokwasy czy wyciąg z kakao. Oczywiście można powiedzieć, że wiele innych składników to również afrodyzjaki – nie mają one jednak wiele wspólnego z pierwotnie oferowanym środkiem.

Hiszpańska mucha – cudowne efekty czy placebo?

Przeglądając opinie na różnych forach można odnieść wrażenie, że ludzie dzielą się na tych, którzy bezgranicznie wierzą w działanie hiszpańskiej muchy i takich, którzy uważają, że nie ma ona prawa działać. Rzeczywistość jest jednak bardziej skomplikowana ponieważ wśród osób stosujących ten środek część doświadcza bardzo fajnych efektów.

Należy tu jednak postawić pytanie – czy jest to faktycznie efekt hiszpańskiej muchy i jej właściwości, czy bardziej placebo, które sprawia, że po jej użyciu zyskujemy większą pewność, czujemy się lepiej, robimy lepsze wrażenie na partnerze czy partnerce i… kończymy w łóżku ze świetną laską i cudownym seksem!

Trudno jednoznacznie ocenić co odpowiada za efekty – bez wątpienia hiszpańska mucha, która zawiera w składzie kantarydynę jest silnym afrodyzjakiem i może ułatwiać zbliżenie.

Czy hiszpańska mucha jest bezpieczna?

Teoretycznie hiszpańska mucha nie powinna powodować większych skutków ubocznych.  Problemy mogą pojawić się gdy ja przedawkujemy – warto zaznaczyć, że kantarydyna, która jest zawarta w składzie hiszpańskiej muchy może powodować liczne skutki uboczne. W skrajnych przypadkach jej zażycie może być śmiertelne. Wymagałoby to jednak podania bardzo dużej dawki. Dostępne na rynku preparaty posiadają śladowe ilości kantarydyny, nie powinny więc powodować większych skutków ubocznych.

Do łagodnych skutków ubocznych zaliczyć można zapalenie dróg moczowych czy zaburzenia układu pokarmowego, które mają charakter przejściowy.

Warto zaznaczyć, że nie każdy może stosować hiszpańską muchę. Unikać jej powinny osoby z chorobami:

 • tarczycy,
 • serca,
 • układu moczowego,
 • nadwrażliwe na kantarydynę.

Polecamy: Twoja kobieta nie ma ochoty na sex? Zmień to z Femin Plus

Pamiętajmy, by nie podawać tego specyfiku bez wiedzy osoby zainteresowanej. Może to prowadzić do poważnych problemów prawnych, jak też zdrowotnych(nigdy nie wiesz, czy dana osoba nie ma przeciwwskazań do jej stosowania).

Jakie opinie można znaleźć na temat hiszpańskiej muchy w sieci?

Wiele osób upatruje w niej magicznego działania i często po jej zastosowaniu pojawia się zawód. Warto wiedzieć, że nie na każdego kantarydyna działa w taki sam sposób – stąd różne efekty, czasem lepsze, czasem gorsze. Poniżej kilka wybranych opinii, które powinny pokazać jak skrajne efekty mogą pojawić się po jej zastosowaniu.

Kupiłem kiedyś bo mieliśmy z żoną trochę problemów w łóżku – słabe libido, brak ochoty na seks – wybrałem jedną z najdroższych opcji i okazało się, że ma bardzo fajne działanie. Żona po kilku kroplach wariuje a seks jest po niej znakomity. Na mnie prawie wcale nie działa ale jak widzę nakręconą żonę to wiele więcej do szczęścia mi nie trzeba.

Naczytałem się o niej wielu pozytywnych rzeczy – wydawało mi się, że mała buteleczka wystarczy, by zaciągnąć każdą kobietę do łóżka. Szybko okazało się, że to tylko bełkot marketingowy, który niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Jak kobieta nie ma ochoty to nie pomoże jej nawet najlepsza hiszpańska mucha. Być może pomaga ale to nie jest magiczna mikstura na seks z dowolną laską.

Uwielbiam ten preparat, to dzięki niemu zmieniło się moje życie seksualne. Wcześniej byłem nieśmiałym chłopaczkiem ale odkąd używam tego specyfiku moje życie stało się łatwiejsze.

Jak widzisz działanie hiszpańskiej muchy zależy od wielu czynników takich jak:

 • płeć,
 • wiek,
 • kondycja fizyczna,
 • aktywność seksualna.

Bardzo trudno bez przetestowania stwierdzić jak zadziała na ciebie lub twoją partnerkę. Oryginalna hiszpańska mucha stosowana zgodnie z zaleceniami powinna być bezpieczna i bez wątpienia jest dobrym afrodyzjakiem.

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

 1. arqs pisze:

  Lata temu, jak jeszcze byłem gówniarzem dolewaliśmy laskom do soczku muszkę z nadzieją, że rzucą się na nas jak wygłodniałe wilki na kurę w kurniku ale… to nie działało:D Nie wiem, może teraz zmieniła się receptura ale w tamtych czasach takie rzeczy nie działały wcale a wcale;) Ot zwykły afrodyzjak – czytaj placebo;)

 2. LechuZZ pisze:

  Kiedyś kupiłem żonie bo miała większe problemy z libido ale nie zauważyliśmy większego pobudzenia. Jak dla mnie hiszpańska mucha jest mocno przereklamowana no ale w sieci wiele osób ją zachwala. Ciekawe czy to tylko reklama czy część osób faktycznie na nią dobrze reaguje.

 3. Alka pisze:

  Placebo no ale jak komuś pomaga…..:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *