Naturalne afrodyzjaki

Afrodyzjaki to substancje, którym przypisuje się szczególne znaczenie. Ich działanie bardzo korzystnie wpływa na człowieka, bo dodają mu one energii, wigoru, zwiększają jego zainteresowanie na seks i zwiększają aktywność seksualną. Afrodyzjak zawdzięcza swoją nazwę greckiej bogini miłości Afrodycie. Ale czy faktycznie substancje te działają w taki sposób, jaki im się przypisuje? Wielu twierdzi, że tak. Tym bardziej że afrodyzjakami są produkty, z którymi mamy do czynienia na co dzień.
afrodyzjaki sposobem na lepsze życie erotyczne

Naturalne afrodyzjaki

Takie specyficzne właściwości przypisuje się wielu produktom spożywczym, których używa się na co dzień. Naturalne afrodyzjaki to między innymi czekolada i czerwone wino. Podobne właściwości przypisuje się wielu przyprawom. Najbardziej popularnymi są:
– Anyżek
– Kolendra
– Kardamon
– Wanilia

Na panów podobno znakomicie działają rośliny strączkowe, jaja i mód. To bardzo naturalne afrodyzjaki. Na kobiety zdecydowanie lepiej działa poziomki, truskawki i kokosy. W przypadku naturalnych afrodyzjaków bardzo duże znaczenie mia też kształt. Pobudzać mają zatem szparagi czy banany, które mają dość sugestywny kształt. Erotycznych skojarzeń może dostarczyć też marchewka czy przecięta figa. Jak sam widzisz naturalne afrodyzjaki dla mężczyzn i kobiet to różne warzywa i owoce, wystarczy odrobinę zmodyfikować swoją dietę by odczuwać większe pożądanie.

W jaki sposób zwiększyć pożądanie?
Jeśli naturalne afrodyzjaki nie wystarczą, żeby wywołać wrażenie na partnerze lub partnerce, można sprawić czy w tych kwestiach skuteczne są feromony. To specyficzne substancje, których zadaniem jest podprogowo działać na sposób, w jaki odbierają nas inni ludzie. Feromony skutecznie mogą zwiększyć atrakcyjność płciową osoby, która ich używa. Muszą one oczywiście być używane w odpowiednim stężeniu. Jeśli one nie pomogą, być może jedynym ratunkiem dla sytuacji będzie hiszpańska mucha, czyli najstarszy i niezawodny afrodyzjak.

Ten eliksir skutecznie podnosi ochotę na seks, relaksu i zwiększa doznania. Trzeba jednak pamiętać o tym, że ten specyfik działa po pewnym czasie. Zwykle jego skutki są odczuwalne po 30 minutach od zastosowania. Na takie specyfiki decyduje się wiele osób, którym zależy na podniesieniu jakości swojego życia erotycznego. Bardzo wiele osób zastanawia się, czy feromony naprawdę działają, czy może chodzi o efekt placebo – facet, który je stosuje wydaje się być bardziej pewny a to z kolei pociąga większość kobiet. Jakby to jednak nie działało to najważniejsze, że efekt jest taki, jakiego oczekiwaliśmy!