Prostamol Uno – koniec problemów z prostatą?

prostamol uno lekPrzerost prostaty to uciążliwy problem, który dotyka prawie połowę męskiej populacji po 60 roku życia. Częste pobudki w nocy, oddawanie moczu 3-4 razy w ciągu jednej nocy? To może być sygnał, że prostata zaczyna szwankować. Czy można coś z tym zrobić? W jaki sposób poradzić sobie z przerostem gruczołu krokowego?

Jak działa Prostamol Uno

Prostamol Uno jest naturalnym preparatem, który wykazuje działanie antyandrogenne. Działa łagodząco na dolegliwości związane z przerostem prostaty. Prostamol Uno jest polecany szczególnie w pierwszej fazie choroby. Jeśli twoim problemem jest częste oddawanie moczu, parcie czy słaby strumień moczu to ten preparat może dać ci wiele dobrego. Prostamol Uno ma działanie przeciwobrzękowe, zmniejsza napięcie mięśni gładkich a przez to ułatwia oddawanie moczu.
reklama reprostalu

Prostamol Uno – skład i dawkowanie

Tabletki Prostamol Uno w swoim składzie zawierają 320 mg wyciągu z owoców boczni piłkowatej. Dawkowanie – 1 kapsułka dzienna popita wodą. Opakowanie tabletek Prostamol Uno kupić można w każdej aptece i zawiera 30, 60 lub 90 kapsułek. Najtaniej wychodzi zakup opakowania największego, które w aptekach internetowych dostać można za około 150 zł.

Prostamol Uno opinie

Pomimo dość ubogiego składu Prostamol Uno posiada dobre opinie. Wyciąg z owoców boczni piłkowatej sprawia, że wielu mężczyzn chwali ten preparat za bardzo dobrą skuteczność i dość szybkie efekty. Prostamol Uno jest dość drogi, jeśli dodamy do tego konieczność dłuższej suplementacji to robi się z tego większy problem. Tabletki są dostępne bez recepty w aptekach. Największą skuteczność uzyskamy gdy szybko zareagujemy na pierwsze objawy ze strony prostaty.

Wybrane opinie znalezione w sieci

Prostamol przepisał mi mój urolog, twierdził, że w początkowej facie choroby powinien on spisywać się bardzo dobrze i muszę przyznać, że miał rację. Do toalety wychodziłem każdej nocy po kilka razy, na miejscu okazało się, że wyprodukowałem kilka kropli moczu. Paskudne uczucie! Prostamol biorę codziennie, pierwsze efekty przyszły w drugim tygodniu stosowania. Gorąco polecam ten produkt w pierwszej fazie choroby.

Nie wiem czy Prostamol jest skuteczny i trudno wystawić mi jednoznaczną opinię bo dostałem po nim mega biegunki i nie byłem w stanie kontynuować leczenia. Lekarz powiedział, że najwyraźniej jestem na niego uczulony. Przepisał co innego i na efekty muszę jeszcze poczekać.

Bardzo dobry lek na problemy z prostatą. Jak ktoś doświadczył mocnego parcia na pęcherz co kilka godzin w nocy to musi wiedzieć jaką ulga jest przespać całą noc w spokoju. Prostamol Uno postawił mnie na nogi, cieszę się, że poleciła mi go pani farmaceutka w aptece bo wydawało mi się, że jest ze mną bardzo źle. A tu proszę, mała kapsułka i znakomite efekty.

 • Skuteczność
 • Bezpieczeństwo
 • Cena
 • Tańszy zakup w pakiecie
3.8

Ocena końcowa

Bardzo dobry lek na przerost prostaty. Polecany we wczesnej fazie.

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

 1. Krzysztof pisze:

  Dobre tabletki, szczególnie gdy problemy z prostatą dopiero się zaczynają. Warto go stosować regularnie.

 2. Adam pisze:

  Nie dajcie się wykorzystać. Kupcie czysty ekstrakt za połowę ceny SawPalmetto.

 3. Rysiu pisze:

  Przy poważniejszych problemach lepiej zaglądnąć do urologa i zbadać prostatę bo można popaść w spore tarataty zdrowotne. Pamiętajcie o tym kupując kolejne opakowania leków bez recepty.
  Ze zdrowiem Panowie nie ma żartów, prostata może i dość wstydliwa ale do lekarza na kontrolę trzeba chodzić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *